Hezke prostredi a mily personal,dobre rady ohledne pece o vlasy a vyborny strih
David
2026. május 10.
5 Perfektní
Skvělé!
Petr
2026. május 8.
5 Perfektní
Kvalita, pokec
Pavel
2026. május 6.
5 Perfektní
Michal
2026. május 6.
5 Perfektní
Jachym
2026. május 5.
5 Perfektní
Radek
2026. április 30.
5 Perfektní
Munkh-Uchral
2026. április 28.
5 Perfektní
❤️🔥
Antonín
2026. április 22.
5 Perfektní
Shrnutí recenzí
4.97 Perfektní(233)
Perfektní
227
Skvělé
5
Dobré
0
Horší
1
Hrozné
0
O nás
Mr. Fešák – víc než jen střih. Tady nejdeš jen sedět. Tady jdeš za kámošem.
U nás to není o tom, že si sedneš, čumíš do zdi a za 20 minut vypadneš. My to děláme jinak. Věříme, že návštěva barbershopu má bejt zážitek. Pohoda, sranda, pokec – prostě chvilka pro tebe. Nejsme jen barbers, jsme kámoši, co ti vykouzlí fresh look a ještě u toho pobaví.
Hraje muzika, jede PlayStation, běží YouTube.Můžeš se zasmát, odreagovat, vypnout. Chceš kecat? Pokecáme. Chceš ticho? Respektujem. Ale rozhodně to u nás není nuda.
Přijď si pro střih, vibe a pohodu. U nás nejsi zákazník. U nás jsi fešák.