Pan majitel musel náhle odjet na služební cestu, chopil se mi tedy kolega a musím říct, je to ppči.
Pavel
2026. június 23.
5 Perfektní
Dominik
2026. június 18.
5 Perfektní
Jako vždy 5 hvězd.
Dalibor
2026. június 18.
5 Perfektní
Příjemné prostředí, velmi dobrý servis a navrch super popovídání. Chvilka klidu v jinak rušném dni :-)
Zdeněk
2026. június 17.
5 Perfektní
Jaroslav
2026. június 17.
5 Perfektní
Martin
2026. június 17.
5 Perfektní
Tomáš
2026. június 16.
5 Perfektní
Pavel
2026. június 15.
5 Perfektní
Shrnutí recenzí
4.97 Perfektní(233)
Perfektní
227
Skvělé
5
Dobré
0
Horší
1
Hrozné
0
O nás
Mr. Fešák – víc než jen střih. Tady nejdeš jen sedět. Tady jdeš za kámošem.
U nás to není o tom, že si sedneš, čumíš do zdi a za 20 minut vypadneš. My to děláme jinak. Věříme, že návštěva barbershopu má bejt zážitek. Pohoda, sranda, pokec – prostě chvilka pro tebe. Nejsme jen barbers, jsme kámoši, co ti vykouzlí fresh look a ještě u toho pobaví.
Hraje muzika, jede PlayStation, běží YouTube.Můžeš se zasmát, odreagovat, vypnout. Chceš kecat? Pokecáme. Chceš ticho? Respektujem. Ale rozhodně to u nás není nuda.
Přijď si pro střih, vibe a pohodu. U nás nejsi zákazník. U nás jsi fešák.