Pan majitel musel náhle odjet na služební cestu, chopil se mi tedy kolega a musím říct, je to ppči.
Pavel
23. jún 2026
5 Perfektní
Dominik
18. jún 2026
5 Perfektní
Jako vždy 5 hvězd.
Dalibor
18. jún 2026
5 Perfektní
Příjemné prostředí, velmi dobrý servis a navrch super popovídání. Chvilka klidu v jinak rušném dni :-)
Zdeněk
17. jún 2026
5 Perfektní
Jaroslav
17. jún 2026
5 Perfektní
Martin
17. jún 2026
5 Perfektní
Tomáš
16. jún 2026
5 Perfektní
Pavel
15. jún 2026
5 Perfektní
Shrnutí recenzí
4.97 Perfektní(233)
Perfektní
227
Skvělé
5
Dobré
0
Horší
1
Hrozné
0
O nás
Mr. Fešák – víc než jen střih. Tady nejdeš jen sedět. Tady jdeš za kámošem.
U nás to není o tom, že si sedneš, čumíš do zdi a za 20 minut vypadneš. My to děláme jinak. Věříme, že návštěva barbershopu má bejt zážitek. Pohoda, sranda, pokec – prostě chvilka pro tebe. Nejsme jen barbers, jsme kámoši, co ti vykouzlí fresh look a ještě u toho pobaví.
Hraje muzika, jede PlayStation, běží YouTube.Můžeš se zasmát, odreagovat, vypnout. Chceš kecat? Pokecáme. Chceš ticho? Respektujem. Ale rozhodně to u nás není nuda.
Přijď si pro střih, vibe a pohodu. U nás nejsi zákazník. U nás jsi fešák.