K manikuře jsem si ještě doobjednala pedikuru s lakováním. Za 500 Kč hotovo za 20 minut. Nejhorší pedikura jakou jsem, kdy absolvovala. Absolutně odfláknutá práce. Ztvrdlá kůže na patách a palcích, kde by bylo třeba neobroušeno, zatlačovač na úpravu kůžičky kolem nehtů také nic. Když jsem se ozvala, tak mi pán tvrdil, že to slečna použila, asi mu řekla, že nepoužila a tak mi řekl, že vyčistila pilníkem a je to čisté, tak nebylo třeba. Zkrátka sem pedi už nikdy více!!!!!
Barbora
22. června 2026
5 Perfektní
Byla jsem zde poprvé, vše probíhalo jak má, paní byla milá a udělala mi to o co jsem si žádala. Rozhodně zajdu znova ☺️.
Jitka
19. června 2026
5 Perfektní
Šikovné ruce
Veronika
17. června 2026
5 Perfektní
Magdaléna
16. června 2026
2 Horší
Velké zklamání, manikúra + gellak za 15 minut hotové? Žádná manikúra, po upozornění na manikúru byla sleva z 400Kč na 300Kč. Cena neodpovídá kvalitě a ani odvedené práci.
Ilona
12. června 2026
5 Perfektní
Nádherné řasy tak jak si vždy přeju.jinam bych nešla naprostá spokojenost
Ilona
12. června 2026
5 Perfektní
Skvělá práce
Králová
11. června 2026
5 Perfektní
Daniela
11. června 2026
5 Perfektní
Zuzana
11. června 2026
5 Perfektní
Shrnutí recenzí
4.9 Perfektní(112)
Perfektní
107
Skvělé
5
Dobré
0
Horší
2
Hrozné
0
O nás
???? H&T Nails – Krása na dosah ruky! ????
Hledáte místo, kde se postaráme o vaši krásu od hlavy až po paty? ????????♀️????
V H&T Nails nabízíme komplexní péči, která vás rozzáří!
✨ Naše služby:
???? Manikúra & gelové nehty – dokonalé nehty pro každou příležitost
???? Pedikúra – hebké paty a krásná chodidla
???? Lash lifting & prodlužování řas – svůdný pohled bez námahy
????♀️ Stříhání a úprava vlasů – nový střih,nový začátek
???????? Profesionální tým s citem pro detail
????️ Příjemné prostředí a individuální přístup