Pan kadeřník je profesionál a taky moc sympatický člověk. Vždy jsem s jeho prací naprosto spokojena. Melír od něj mi chválily i kolegyně v práci. Doporučuji 😉
Monika
26. máj 2026
5 Perfektní
Katerina
25. máj 2026
5 Perfektní
Milé slecny, rychla prace a jsem spokojena s vysledkem!🙂 budu chodit pravidelně.
Shrnutí recenzí
4.87 Perfektní(233)
Perfektní
213
Skvělé
13
Dobré
4
Horší
2
Hrozné
1
O nás
Naše rezervační systém je automatická, proto nemusíte čekat na žádné potvrzovací emaily! Stačí si vybrat čas a rovnou nás můžete navštívit.