Obsluha v pohodě, jen na pití jsme čekaly strašně dlouho. Dostaly jsme jídlo a až pak po dalších 5minutach jsme dostaly teprve pití. Při cestě na wc jsme se dozvěděly, že došel led, tak proto to zdržení. Jinak jídlo výborné.
Marie
12. června 2026
5 Perfektní
Jiří
4. června 2026
5 Perfektní
Daniela
16. května 2026
5 Perfektní
Vynikající 👍
Vera
10. května 2026
5 Perfektní
Vyborna snidane a moc mily personal
Katerina
24. dubna 2026
5 Perfektní
Vyborne jidlo
Martina
18. dubna 2026
5 Perfektní
Výborný brunch za dobrou cenu, skvělá káva, uvolněná atmosféra, klid na rozhovor s kamarádkou.
Shrnutí recenzí
4.76 Perfektní(51)
Perfektní
44
Skvělé
2
Dobré
5
Horší
0
Hrozné
0
O nás
Vršovické bistro kousek od justičního areálu s každodenním brunch menu, burger a tex-mex menu, kulturními akcemi.