Střih preciznost hlavně vždý moc milé Barberky vždy se to člověk cítí dobře a z relaxuje se chodím jsem už nějákou chvíly a jsem vždy naprosto spokojen
Tomáš
19. června 2026
5 Perfektní
Jan
19. června 2026
5 Perfektní
Katerina
19. června 2026
5 Perfektní
Profesionalni prace, prijemne prostredi ♥️
Štěpán
18. června 2026
5 Perfektní
Filip
18. června 2026
5 Perfektní
Jana
15. června 2026
5 Perfektní
Shrnutí recenzí
4.93 Perfektní(799)
Perfektní
767
Skvělé
21
Dobré
5
Horší
2
Hrozné
4
O nás
Ten nejlepší servis přesně na míru - o to se v našem barberu snažíme. Přijďte na střih, holení, nebo kávu... žádný problém!