Řasy - krásný, přirozený výsledek a aplikace velmi šetrná. :)
Kateřina
15. října 2025
1 Hrozné
Viktorie
12. října 2025
5 Perfektní
Maria
12. října 2025
5 Perfektní
I love the service and the atmosphere , everyone is very kind. Nails are always on point 🥰
Shrnutí recenzí
4.72 Perfektní(552)
Perfektní
468
Skvělé
51
Dobré
10
Horší
12
Hrozné
12
O nás
Přejeme krásný den s novými modely nehtů dělané od našich zkušených nehtařů s několika lety zkušeností! Nabízíme také kosmetiku,laminace řas a obočí, úprava a barvení obočí, prodloužení řas, manikúru a pedikúru.