Přišla jsem v 10:50 na reservovany termin v 11:00. Fronta cca 20 lidí. Na řadu v 11:55. Jinak registrace a odběr už bylo za 3 minuty hotovo..sestřičky obě super. Jen tedy nevim proč se tedy objednávat...
Libor
2021. november 29.
2 Horší
Dlouhé čekají doby
Pavla
2021. november 29.
5 Perfektní
Všichni byli moc milí
Radim
2021. november 29.
5 Perfektní
bez čekání a profesionální
Aleš
2021. november 29.
4 Skvělé
František
2021. november 29.
1 Hrozné
Hrozné, objednání termínu na test covid. 10.05 na odběr jsem se dostal 11.00. Stání ve frontě na chodníku ve větru a zimě s dalšími cca 15 lidmi. První negativní zkušenost s voj nemocnicí. Asi chodí lidé bez objednání.