Pedikúra za 650 Kč trvala cca 30 minut. Paní mi ostříhala narychlo nehty tak, že mi pořád přijdou dlouhé, ostříhala trochu kůži kolem nehtů a takovým velkým pilníkem mi asi 4x přejela po každé noze, jakože reálně za minutu byly obě hotové. Pak minuta masáže a to bylo vše. Ještě tedy gel lak. Ale stran pedikúry to bylo teda úplně k ničemu, příště půjdu jinam.
veronika
2025. május 20.
5 Perfektní
Tereza
2025. május 19.
5 Perfektní
Denisa
2025. május 16.
5 Perfektní
Mají to tam moc krásné a slečny jsou hrozně milé a šikovné.
Lenka
2025. május 16.
3 Dobré
Lenka
2025. május 16.
5 Perfektní
Kamila
2025. május 15.
5 Perfektní
šla jsem přesně na objednaný čas, rychlost, pečlivost.
Marcela
2025. május 14.
5 Perfektní
Lenka
2025. május 13.
5 Perfektní
Vše ok, přijdu zase.
Viktoriia
2025. május 13.
5 Perfektní
Shrnutí recenzí
4.7 Perfektní(504)
Perfektní
428
Skvělé
39
Dobré
17
Horší
8
Hrozné
13
O nás
Luxusní nehtové studio, zaměřující se nejen na nehty, ale také i na řasy