Čekala jsem skoro hodinu než mě vzali na řadu a to jsem byla objednaná. Nehty nevpadají na pohled hezky a práce byla velmi odfláknutá. Potrebovala jsem, aby nehty byly hezké na focení ovšem po návštěvě tohoto salonu fotky nebudou tak hezké.
Patricie
23. července 2025
5 Perfektní
Anna
23. července 2025
5 Perfektní
Slečna byla velmi příjemná, nehty jsou krásné a pečlivě udělané
Ludmila
22. července 2025
5 Perfektní
Vaclava
22. července 2025
4 Skvělé
Sabina
19. července 2025
5 Perfektní
Veronika
18. července 2025
3 Dobré
Tereza
17. července 2025
5 Perfektní
Aneta
16. července 2025
5 Perfektní
Shrnutí recenzí
4.7 Perfektní(501)
Perfektní
425
Skvělé
39
Dobré
17
Horší
8
Hrozné
13
O nás
Luxusní nehtové studio, zaměřující se nejen na nehty, ale také i na řasy