Vše bylo v pořádku, moc milá paní kadeřnice a celkově celý personál. Jen jsme zapomněli na očištění čela od barvy. tak příště, prosím.😄 rozhodně se těším na další návštěvu, děkuji moc 😊
Diana
20. května 2026
5 Perfektní
Lenka
14. května 2026
5 Perfektní
Přístup kadeřnice :)
Katerina
14. dubna 2026
5 Perfektní
Žofie
13. dubna 2026
5 Perfektní
Příjemné prostředí, komunikace během střihu a výborný výsledek.
Veronika
13. dubna 2026
5 Perfektní
Zuzana
26. března 2026
5 Perfektní
Jitka
13. března 2026
5 Perfektní
Věra
11. března 2026
5 Perfektní
Shrnutí recenzí
5 Perfektní(46)
Perfektní
46
Skvělé
0
Dobré
0
Horší
0
Hrozné
0
O nás
Naše studio vzniklo, aby Vám nabídlo rozmanitý výběr služeb na jednom místě. Dopřejte si beauty day i Vy.