Prožívám velmi těžké životní období a kosmetické ošetření po delší době bylo úžasné jako vždy a navíc to bylo pohlazení po mé bolavé duši. Děkuji.
Marcela
10. června 2025
5 Perfektní
Profesionalni pece od kosmeticky Adelky. Vzdy velice prijemny zazitek, relax. Odborna rada ohledne produktu.
Moc klidne a ciste prostredi💞
Vzdy se sem moc tesim a odchazim pokazde spokojena.
RenataFišerová
3. června 2025
5 Perfektní
Sabina
2. června 2025
5 Perfektní
Profesionální, příjemné a relaxační!
Shrnutí recenzí
4.99 Perfektní(379)
Perfektní
374
Skvělé
5
Dobré
0
Horší
0
Hrozné
0
O nás
V momentální době není možné se objednat na kosmetické služby z důvodu rodičovské dovolené.