Dnešní návštěvu kosmetického salónu jsem dostala jako vánoční dárek. Ošetření bylo příjemné, relaxační, slečna byla velice milá a vše ochotně vysvětlila. Určitě jsem zde nebyla naposledy. Děkuji, Lenka Pavlok.
Leona
23. dubna 2024
5 Perfektní
Michaela
23. dubna 2024
5 Perfektní
Monika
22. dubna 2024
5 Perfektní
Jitka
19. dubna 2024
5 Perfektní
Hana
18. dubna 2024
5 Perfektní
Pavlína
16. dubna 2024
5 Perfektní
Iveta
16. dubna 2024
5 Perfektní
Leona
16. dubna 2024
5 Perfektní
Tentokrát jsem se trochu zapotila ale bylo to super 🙂
Shrnutí recenzí
4.93 Perfektní(728)
Perfektní
694
Skvělé
22
Dobré
7
Horší
3
Hrozné
2
O nás
Kosmetický salón zaměřený na kosmetiku obličeje, řešení vrásek, akné a jiných problémů Vaší pleti. Také se zaměřujeme na Vaše tělo, formování a zpevňování postavy, úbytek tuků a mnoho dalšího.
Platba pouze hotově.