Se vsi uctou k valce na UK byla moje prvni navsteva ohol.to v prumeru. Slecne jsem bohuzel nerozuměl a chvilemi mi přišlo, ze ani ona me. Na druhou stranu si na sestrihu dala opravdu zalezet a kdybych nespechal k zubari, uzil bych si to.
Petr
23. dubna 2023
5 Perfektní
Jaroslav
23. dubna 2023
5 Perfektní
Jaroslav
23. dubna 2023
5 Perfektní
Miroslav
22. dubna 2023
5 Perfektní
Ondřej
21. dubna 2023
5 Perfektní
ŠÁRKA
21. dubna 2023
5 Perfektní
všechno
Petr
21. dubna 2023
5 Perfektní
Jako vždy, 5/5 ✅✌🏼
Miroslav
20. dubna 2023
5 Perfektní
Adam
20. dubna 2023
5 Perfektní
Skvělé a hlavně moc příjemné prostředí. A samozřejmě to nejdůležitější - střih perfektní. Rozhodně doporučuji!
Shrnutí recenzí
4.91 Perfektní(2149)
Perfektní
1000+
Skvělé
46
Dobré
19
Horší
10
Hrozné
18
O nás
Pánske vlasové štúdio v centre Brna. Za předem nezrušené rezervace, na které se nedostavíte, žádáme storno poplatek ve výšce 100 % ceny služby.