Kluci jsou precizní a i když je tam trochu jazyková bariéra, tak to stojí za to, můžu jen doporučit.
Marek
21. jún 2025
5 Perfektní
Dneska jsem navštívil.Příjemné prostředí, dobrá muzika, hlavně profík, co ví, co dělá.Všechno pečlivě a bez zbytečnýho spěchu. Výsledek vypadá líp než moje fotky z občanky. Doporučuju všem, co chtějí kvalitní střih a pohodovej vibe.
Shrnutí recenzí
4.68 Perfektní(366)
Perfektní
310
Skvělé
24
Dobré
17
Horší
6
Hrozné
10
O nás
NK BarberShop – Přijďte a osvěžte svůj styl!
- “Vstup jako klient, odcházej jako král.”