Rychla prace, obrovsky vyber barev, jen osvedcene produkty a postupy - napr. matny lak 😍, dobra dostupnost. Za me nejlepsi nehty, co jsem zatim mela. Dekuji!
Tereza
22. července 2021
5 Perfektní
Libuše
21. července 2021
5 Perfektní
Magdaléna
21. července 2021
5 Perfektní
Blanka
21. července 2021
5 Perfektní
Anna
20. července 2021
5 Perfektní
Precizní práce a příjemná manikérka 😊
Žaneta
20. července 2021
5 Perfektní
Jako, vždy, vše perfektní! :)
Shrnutí recenzí
4.96 Perfektní(263)
Perfektní
257
Skvělé
4
Dobré
0
Horší
2
Hrozné
0
O nás
Nehtařím od 2013, po pauze PŘIJÍMÁM NOVÉ KLIENTKY. Specializuji se na eleganci, nikoli na extravaganci.