Chtěla jsem si zajít na svou první manikúru. Přišla jsem si pro gelové nehty, ale místo toho mi pán udělal akrylové, protože z toho co jsem pochopila, tak gelové neuměl nebo se mu spíš nechtělo. Ve finále nevypadají hrozně, ale proces byl šílený. Během pilování se řízl a tekla mu krev - neměl rukavice a nešel si to ošetřit. Bohužel jsem se neozvala, ale nejspíš to půjdu dořešit, protože to NENÍ v pohodě. Doporučuji si připlatit a zajít si do nějakého legit salonu…
Renèe
27. května 2026
5 Perfektní
Renata
27. května 2026
5 Perfektní
Vendula
26. května 2026
5 Perfektní
Žaneta
26. května 2026
5 Perfektní
Dominika
25. května 2026
5 Perfektní
Daniela
24. května 2026
5 Perfektní
Dominika
24. května 2026
5 Perfektní
Shrnutí recenzí
4.67 Perfektní(3711)
Perfektní
1000+
Skvělé
350
Dobré
166
Horší
99
Hrozné
59
O nás
Vážení zákazníci nbeauty velký spalíček.Abychom zlepšili ty nejlepší služby pro zákazníky, přestěhovali jsme se do nové provozovny v prvním patře spalíček (větší, krásnější, relaxační a profesionální prostředí). více pro zákazníky při každé návštěvě.
????776 773 636
Reservio zde:
https://nbeauty-nail-studio-velky-spalicek.reservio.com/
•CND SHELLAC ORIGINAL
•Manikůra.
•Pedikůra FOOTLOGIX.
•Modelaznehtů.
•Prodlužování řas klasik,volume 3D-8D.
Jediné místo, které vám pomůže dokončit uspokojivé zdobení nehtů????????????
Těšíme se na Vaši návštěvu v nejkrásnějším novém salonu v centru Brna.
Váš Tým.????❤️❤️???????????????? Nbeauty Velký Spáliček Brno.
???? Nbeauty Oc Velký Spáliček Brno.
Mečová 695/2, 60200 Brno
????1️⃣2️⃣,9️⃣,4️⃣.
Tel. 776 773 636
IG: https://www.instagram.com/nbeauty.velky.spalicek/
FB: https://m.facebook.com/nbeauty.velky.spalicek/
Reservio:
https://nbeauty-nail-studio-velky-spalicek.reservio.com/