Jela jsem se synem vybrat jeho treti boticky.Kamaradky objednavaji od znacky,ktera sedela diteti predtim,ale ja jsem rada,ze jsem to neudelala,a vazila jsem cestu do obchodu.Nakonec jsme odjeli uplne s jinou znackou nez doted nosil.Sama bych to nepoznala,ktere boty mu nejlip sedi.Moc dekuju za ochotu a profesionalni pristup.😁
Nikola
5. května 2025
5 Perfektní
Kamila
5. května 2025
5 Perfektní
Petra
4. května 2025
5 Perfektní
Hana
2. května 2025
5 Perfektní
Skvělý osobní přístup
Klára
29. dubna 2025
5 Perfektní
Tereza
29. dubna 2025
5 Perfektní
Eva
29. dubna 2025
3 Dobré
Jana
29. dubna 2025
5 Perfektní
Tereza
29. dubna 2025
5 Perfektní
Shrnutí recenzí
4.96 Perfektní(546)
Perfektní
533
Skvělé
6
Dobré
4
Horší
3
Hrozné
0
O nás
Podmínky rezervace do naší zkušebny najdete na stránce www.mylerie.cz/rezervace/
Po úspěšné rezervaci obdržíte potvrzovací SMS a email.