Do tohoto nehtového salónu chodím moc ráda a vždy odcházím maximálně spokojená. Paní nehtařka je velmi šikovná, pečlivá a zároveň milá. Vždy dobře poradí, pracuje precizně a nehty vydrží krásné opravdu dlouho. V salónu je příjemná atmosféra, člověk si tam odpočine a cítí se vítaný. Je vidět, že svou práci dělá s láskou a citem pro detail. Určitě doporučuji každému, kdo chce krásné a kvalitní nehty ❤️
Jana
20. května 2026
5 Perfektní
Anna
19. května 2026
5 Perfektní
Alena
19. května 2026
5 Perfektní
Hana
19. května 2026
5 Perfektní
Shrnutí recenzí
4.93 Perfektní(3123)
Perfektní
1000+
Skvělé
88
Dobré
17
Horší
10
Hrozné
16
O nás
Jsme rádi, že využíváte náš rezervační system a těšíme se na vaši návštěvu. Avšak při opakovaném nedostavení se v čas rezervace vám již nebude umožněno rezervovat si termín v našem salonu.
Platba v hotovosti nebo QR platbou.