Dobrý den dnes jsem byla na balayage u slečny Simony a jsem velice spokojená. Slečna Simona je milá a velmi šikovná. Poradila si s odrostem 9 měsíců a výsledek je perfektní. Vřele doporučuji a děkuji.
Adéla
6. února 2026
5 Perfektní
Shrnutí recenzí
4.87 Perfektní(2314)
Perfektní
1000+
Skvělé
84
Dobré
43
Horší
20
Hrozné
15
O nás
Špičkovou péči o vlasy přináší M Salon v Alfa pasáži Brno. Postará se o vás profesionální kadeřnický tým pracující s kvalitní vlasovou kosmetikou.