Děkuji za dnešní návštěvu a střih od Pavla. Původně jsem nechtěla přijít, protože chodím ke Kláře, ale byla nemocná. Asi rok spolu dáváme dohromady zmršený střih z jiného salonu. Z toho důvodu nemám moc důvěru ke kadeřníkům, které neznám. "Náhradník" Pavel byl moc trpělivý a nakonec všechno dopadlo výborně. Možná se ještě uvidíme :-)
Chmelařová
12. února 2024
5 Perfektní
Eva
10. února 2024
5 Perfektní
Vše bylo perfektní, jako vždy :)
Martin
10. února 2024
5 Perfektní
Aleksandar
9. února 2024
5 Perfektní
Petra
9. února 2024
5 Perfektní
Anna
9. února 2024
5 Perfektní
Lucka
8. února 2024
5 Perfektní
Lucka
8. února 2024
5 Perfektní
Radka
8. února 2024
5 Perfektní
Vše super:)
Shrnutí recenzí
4.87 Perfektní(2315)
Perfektní
1000+
Skvělé
84
Dobré
43
Horší
20
Hrozné
15
O nás
Špičkovou péči o vlasy přináší M Salon v Alfa pasáži Brno. Postará se o vás profesionální kadeřnický tým pracující s kvalitní vlasovou kosmetikou.