Nehty jsou hezky udělané, klasická manikúra s klasickým lakem, jen bych čekala, že dceři vydezinfikují ruce , což neproběhlo. V dnešní době si myslím, že je to nutnost.
Lucie
20. prosince 2025
5 Perfektní
Shrnutí recenzí
4.75 Perfektní(1012)
Perfektní
883
Skvělé
63
Dobré
31
Horší
14
Hrozné
21
O nás
Nabízíme služby pro manikúru, pedikúru, kadeřnictví, řasy a kosmetiku.