Přišel jsem v předstihu na objednanou službu (mytí+střih+styling). Byl jsem usazen jako bych přišel bez objednání. Moje představa střihu byla úplně odlišná než co mi bylo vytvořeno. Barber vůbec nevzal na vědomí mé začínají kouty, na které byl předem upozorněn. Stříhání probíhalo tak, že se asi nudil, nebyla průběžná komunikace co a jak. Za střih jsem nechal 400,-, stejný střih zvládnou děvčata na učilišti.
Shrnutí recenzí
4.75 Perfektní(1012)
Perfektní
883
Skvělé
63
Dobré
31
Horší
14
Hrozné
21
O nás
Nabízíme služby pro manikúru, pedikúru, kadeřnictví, řasy a kosmetiku.