Sice jsem se objednala k paní Jessice ale předala mně manikérovi jménem Alex a ten má šikovné ruce.
Je jemný, opatrný a rychlý takže mám ruce bez škrábanců od pilníků. Takže nelituji!
Kateřina
7. února 2026
5 Perfektní
Romana
7. února 2026
5 Perfektní
Milan
5. února 2026
5 Perfektní
Radka
5. února 2026
5 Perfektní
Dáša
4. února 2026
5 Perfektní
Paní Bella je skvělá, moc děkuji.
Lenka
4. února 2026
5 Perfektní
Hana
3. února 2026
5 Perfektní
Martin
2. února 2026
5 Perfektní
Alena
2. února 2026
5 Perfektní
Shrnutí recenzí
4.75 Perfektní(1006)
Perfektní
877
Skvělé
63
Dobré
31
Horší
14
Hrozné
21
O nás
Nabízíme služby pro manikúru, pedikúru, kadeřnictví, řasy a kosmetiku.