Syn byl spokojený,prý příště zase.Jen mě překvapilo že u klasického střihu s mytím mytí neproběhlo,jen postřik ale třeba příště.Palec nahoru.Za nás doporučuju.
Peter
21. srpna 2025
5 Perfektní
Daniela
20. srpna 2025
5 Perfektní
Michal
19. srpna 2025
5 Perfektní
Shrnutí recenzí
4.81 Perfektní(1327)
Perfektní
1000+
Skvělé
99
Dobré
31
Horší
13
Hrozné
13
O nás
Jsme tradiční pánské holičství, které vytváří luxusní prostor pro opravdové gentlemany. Nechte se hýčkat v rukou profesionálních kadeřníků a unikněte od starostí každodenního života. Přijďte se nechat upravit a užít si trochu relaxu.