Střih ok, ale opětovně mi byl změněný čas a ve finále jsem čekal cca 30 minut. Pokud vím, že nestíhám stříhat, tak nenabízím dřívější termín. Na tomto by se chtělo trošku zapracovat. Jinak jsem všeobecně spokojený jak se střihem, obsluhou, tak i nabídkou.
Tomáš
4. června 2026
5 Perfektní
Shrnutí recenzí
4.81 Perfektní(1327)
Perfektní
1000+
Skvělé
99
Dobré
31
Horší
13
Hrozné
13
O nás
Jsme tradiční pánské holičství, které vytváří luxusní prostor pro opravdové gentlemany. Nechte se hýčkat v rukou profesionálních kadeřníků a unikněte od starostí každodenního života. Přijďte se nechat upravit a užít si trochu relaxu.