Hezký tvar nehtu, akorát mě teda pálilo zapékání gelu na nehtu, jinak super
Monika
2025. december 18.
5 Perfektní
Bezva, jako vždy a nakonec milý dáreček k Vánocům.
Tereza
2025. december 13.
5 Perfektní
Monika
2025. november 26.
5 Perfektní
Vše v pořádku a velká spokojenost.
Monika
2025. október 31.
3 Dobré
Dva roky chodím a vše super, dnes to bohužel úplně nedopadlo podle mých představ, ale i nistr tesař se někdy utne. Příště to bude určitě zase skvělé. 👍😉
Adéla
2025. október 30.
5 Perfektní
Monika
2025. október 27.
5 Perfektní
Jana
2025. október 5.
5 Perfektní
Monika
2025. szeptember 23.
5 Perfektní
Salón doporučuji, mám ho sama na doporučení a musím jen chválit 😇 Precizní pěkná práce a salón čistý, v blízkosti metra. Cena bezkonkurenční 👏🙂.