Super účes, přesně podle mých představ. Skvělá práce, milý přístup.Děkuji a doporučuji!“ 😊
Ildika
18. června 2026
5 Perfektní
Skvěle
Denisa
18. června 2026
5 Perfektní
Maria
17. června 2026
5 Perfektní
Adam
16. června 2026
5 Perfektní
Hana
16. června 2026
5 Perfektní
Tom
15. června 2026
5 Perfektní
Když jsem byl malý, líbilo se modré závodní autíčko. Bohužel mi ho rodiče nekoupili : /
Stanislava
9. června 2026
5 Perfektní
Super jako vždy 👍
Shrnutí recenzí
4.92 Perfektní(860)
Perfektní
815
Skvělé
31
Dobré
6
Horší
2
Hrozné
6
O nás
Pocházím z Prahy ,jsem vyučena u Hygie ,tříletý učební obor před 33 lety a stále se učím novým trendům .Více na Facebook kadeřnictví Blue nebo Instagram kadeřnictví _blue_.