U Káti jsem byla na vlasech a byla jsem maximálně spokojená. Je moc šikovná, pečlivá a má cit pro detail. Výsledek předčil moje očekávání – vlasy vypadají krásně a přirozeně. Navíc velmi příjemná atmosféra během celé návštěvy. Určitě doporučuji! ✨😍
Anna
11. marec 2026
5 Perfektní
Vše perfektní
Martina
10. marec 2026
5 Perfektní
Skvělá práce, jako vždy :)
Anet
9. marec 2026
5 Perfektní
Kateřina
5. marec 2026
5 Perfektní
Lenka
4. marec 2026
5 Perfektní
Vendula
2. marec 2026
5 Perfektní
Nikola
2. marec 2026
5 Perfektní
Eliska
2. marec 2026
5 Perfektní
Dominika
2. marec 2026
5 Perfektní
krásná barva a střih :) moc děkuju těším se na příště :)