Vždycky jsem moc spokojená s kvalitou práce. Ocenila bych větší výběr barev (zejména pak v sytých teplých odstínech). Jinak všechno perfektní. Pedikůra i manikůra.
Shrnutí recenzí
4.84 Perfektní(923)
Perfektní
824
Skvělé
66
Dobré
23
Horší
3
Hrozné
7
O nás
Nové moderní nehtové studio v centru Berouna hned na proti hotelu Grand.