Cítím se tady vždy moc příjemně. Personál milý, slušný, vstřícný. Nožky mám jako miminko - poctivě udělané a zrelaxovaná jsem naprosto. Moc děkuji a brzy na viděnou 🙂
Pavlína
23. máj 2025
5 Perfektní
Šikovní kluci :) namaluji vám na nehet podle obrázku asi cokoli ;)
Věra
20. máj 2025
4 Skvělé
Aneta
15. máj 2025
5 Perfektní
Shrnutí recenzí
4.84 Perfektní(921)
Perfektní
823
Skvělé
66
Dobré
23
Horší
3
Hrozné
7
O nás
Nové moderní nehtové studio v centru Berouna hned na proti hotelu Grand.