Skvělá profesionální péče, celou dobu návštěvy se vám
paní kosmetička věnuje, velmi milý, vstřícný přístup.Vřele doporučuji. Eva
Kateřina
1. června 2026
5 Perfektní
Eliška
29. května 2026
5 Perfektní
Marie
26. května 2026
5 Perfektní
Monika
21. května 2026
5 Perfektní
Paní kosmetička je velice pečlivá, něžná a příjemná! Doporučuji!
Andrea
14. května 2026
5 Perfektní
oceňuji profesionální a zároveň milý přístup, krásné prostředí, vše mi bylo vysvětleno a pleť byla po ošetření krásně jemná a svěží, moc ráda přijdu znovu