Vetsina lidi vystupuje z auta a predbiha, personal to neresi, takze je tam chaos a trva to dlouho.
Ilona
8. ledna 2021
3 Dobré
Marek
8. ledna 2021
5 Perfektní
Alena
8. ledna 2021
5 Perfektní
Nebudete věřit, ale úplně všechno.Rychlost, organizace, vřelý přístup. Dokonce ani odběr nebyl příjemný.
Porovnávám s jiným odběrovým místem jiné společnosti.
Zde jsem byla poprvé a půjdu na toto odběrové místo znovu
Děkuji, Alena
Lucie
8. ledna 2021
5 Perfektní
Věra
8. ledna 2021
5 Perfektní
Rychlé, profesionální a velmi příjemné chování personálu.