Patrik stříhá syna a vždy odcházíme nadmíru spokojený :)
Ondřej
27. dubna 2026
5 Perfektní
Miroslava
27. dubna 2026
5 Perfektní
Jirka
26. dubna 2026
4 Skvělé
Jan
26. dubna 2026
5 Perfektní
Petro
25. dubna 2026
5 Perfektní
Daniel
25. dubna 2026
5 Perfektní
Za mě super , a Radek je nejlepší
Michal
25. dubna 2026
5 Perfektní
Spokojenost jako vždy 😎
Jan
25. dubna 2026
5 Perfektní
Tomáš
25. dubna 2026
5 Perfektní
Do tohoto Barber shopu chodím pravidelně. Dnes opět u Filipa. Je velmi šikovný, milý a pozorný. Pod jeho rukama se vždy cítím skvěle a opečovávaný. Ostříhal mě a vousy upravil (včetně barvení) přesně podle mých představ. Těším se na další návštěvu a děkuji za skvělou péči.
Shrnutí recenzí
4.9 Perfektní(6633)
Perfektní
1000+
Skvělé
261
Dobré
81
Horší
28
Hrozné
40
O nás
V naší péči barbershopu si odpočinete a získáte nový vzhled. Budete mít pocit znovuzrození.