Pán nám autosedačku první nainstaloval do auta, vysvětlil jak se to dělá. Až poté jsem autosedačku zaplatila, dostala i nějaké maličkosti navíc a poté mi ještě ukázal, jak tam bezpečně zapásat dítě. Perfektní zkušenost. Děkujeme.
Markéta
2026. január 27.
5 Perfektní
Terezie
2026. január 25.
5 Perfektní
Velice milý a ochotný pán, který umí poradit a nic nevnucuje.