Chodíme opakovaně a máme to tu moc rádi. Majitelka je velmi milá, ochotná, krásně komunikuje s dětmi. Prostředí moc příjemné a čisté. Super hračky:) Děkujeme!
Lenka
8. června 2026
5 Perfektní
Adéla
5. června 2026
5 Perfektní
Týna
4. června 2026
5 Perfektní
Monika
4. června 2026
5 Perfektní
Klára
3. června 2026
5 Perfektní
Monika
3. června 2026
5 Perfektní
Barbora
2. června 2026
5 Perfektní
S dcerou už jsme na Zpívání byly podruhé. Určitě půjdeme zas, líbí se nám příjemná a uvolněná atmosféra, bezpečné prostředí, spoustu skvělých hraček a paní lektorka je velmi milá a s dětmi to zkrátka umí :)