Úžasný přístup, příjemné prostředí, možnost parkování. Střih vlasů na jedničku, opravdu velká spokojenost. Majkyho rozhodně doporučujeme!
Shrnutí recenzí
4.88 Perfektní(735)
Perfektní
691
Skvělé
23
Dobré
9
Horší
3
Hrozné
9
O nás
Nemocní zákazníci nebudou upraveni! Tímto prosím o ohleduplnost pokud budete na sobě pociťovat lehké příznaky nemoci prosím přeobjednejte se. Děkuji za ohleduplnost a pochopení.