Byla jsem u Karolíny na stažení červené barvy zpět na blond. Těším se na příští návštěvu. Karolinka je velmi pečlivá , nemohu nic vytknout.
Iva
12. srpna 2025
5 Perfektní
Hana
12. srpna 2025
5 Perfektní
Velmi příjemná kadeřnice. Poradi střih vlasů který se hodi ke tvaru obličeje. Perfektní střih.
Lucie
11. srpna 2025
5 Perfektní
Nicola
8. srpna 2025
5 Perfektní
Jaromír
7. srpna 2025
5 Perfektní
Jana
7. srpna 2025
5 Perfektní
Jan
6. srpna 2025
5 Perfektní
Sona
5. srpna 2025
5 Perfektní
Jakub
29. července 2025
5 Perfektní
Shrnutí recenzí
4.92 Perfektní(212)
Perfektní
204
Skvělé
4
Dobré
3
Horší
0
Hrozné
2
O nás
Malé, útulné kadeřnictví pro každého. Pro ženy, může i malé děti. Snažíme se co nejvíce vyjít vstříc a najít pro vás ideální řešení v každém ohledu. Poskytujeme též služby v oblasti pedikúry v odděleném prostoru.