Vše bylo v pořádku, jen jsem přišla na řadu se zpožděním 45 minut a zrovna dnes bych byla bývala ocenila věci na čas.
Ivan
4. února 2026
5 Perfektní
Lucie
4. února 2026
5 Perfektní
Paní doktorka i sestřička byly obě velice mile, ochotné á pečlive. Jednalo se o vstupní prohlídku a vše mi bylo popsáno a vysvětleno. Na řadu jsem přišla ještě před termínem objednání. Ordinace je čistá, voňavá a moderně zařízená. S první návštěvou jsem byla velice spokojena.
Marcela
4. února 2026
5 Perfektní
Úžasný přístup paní doktorky i sestry, vše vždy perfektně vysvětleno. Za mě, prostě TOP